Vacature: Elektromonteur

Solliciteren

Je kunt hieronder solliciteren op deze vacature.

  Dan nemen wij contact op!

  Wat wij vragen

  Opleiding

  MBO 3 niveau

  Functie-eisen

  • Afgeronde MBO 3 opleiding elektrotechniek of vergelijkbaar;
  • Relevante werkervaring als elektromonteur is een pré;
  • In het bezit van rijbewijs B;
  • Je bent zelfstandig, proactief en hebt een hands-on mentaliteit;
  • Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en kunt goed samenwerken;
  • Je bent flexibel inzetbaar en hebt geen 9-tot-5 mentaliteit.

  Wat wij bieden

  Uren

  n.o.t.k.

  Contract

  fulltime

  Salaris

  n.o.t.k.

  Locatie

  Vacaturebeschrijving

  Bedrijfsprofiel
  Wij zijn een toonaangevend bedrijf in de elektrotechnische sector en bieden hoogwaardige oplossingen op het gebied van elektrotechniek. Ons team van professionals werkt samen om klanten te voorzien van betrouwbare en efficiënte elektrotechnische systemen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij momenteel op zoek naar een enthousiaste en vakbekwame elektromonteur op MBO 3 niveau.
  Functieomschrijving
  Als elektromonteur ben je verantwoordelijk voor het installeren, onderhouden en repareren van elektrotechnische installaties. Je voert zowel zelfstandig als in teamverband werkzaamheden uit op verschillende locaties. Je bent in staat om technische tekeningen te lezen en deze om te zetten naar praktische installaties. Daarnaast voer je inspecties uit, signaleer je eventuele storingen en los je deze op. Je zorgt ervoor dat de werkzaamheden op een veilige en efficiënte manier worden uitgevoerd en draagt bij aan de klanttevredenheid.
  Wij bieden

  – Een uitdagende functie binnen een dynamisch bedrijf;
  – Mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling en doorgroeimogelijkheden;
  – Marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden;
  – Een prettige werksfeer met leuke collega’s.

  Ben jij de elektromonteur die wij zoeken? Stuur dan je CV en motivatiebrief naar ons. Wij kijken uit naar je sollicitatie!

  Let op: Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.